УВАГА! Проведення XVIII Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Янгол» та Чемпіонату “Beauty CUP of Eurasia» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА КВІТЕНЬ 2021 року! Детальніше… ATTENTION! Holding of the XVIII International Festival «Crystal Angel» and Championship «Beauty CUP of Eurasia» IS POSTPONED TO APRIL 2021. Read more ...

Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»

Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»
IX Всеукраїнський Чемпіонат з колористики “ESTEL COLOR”

Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»в рамках ХVІІI Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Янгол»
3 квітня 2020р, Київ, ЦКМ «КПІ», пр-т Перемоги, 37


Організатори Чемпіонату: Компанія «ESTEL» та Київська Академія перукарського мистецтва


ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ


Чемпіонат буде проходити в 1 тур:
Учасники повинні будуть представити свої конкурсні роботи на ХVIІI Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» (Київ, Центр культури і мистецтв «КПІ», пр-т Перемоги, 37). Роботи на моделях виконуються заздалегідь і готові образи демонструються на сцені Фестивалю за робочими місцями з дзеркалами.
Оцінювання робіт на сцені: 3 квітня 2020 р. о 15:30.

В рамках Чемпіонату 3 конкурси:
1. Креативне фарбування волосся
2. Комерційне фарбування волосся
3. Весільне фарбування волосся

Учасники Чемпіонату і порядок подачі заявок
 • Брати участь можуть, майстри салонів краси і кращі студенти профільних навчальних закладів. Вік, досвід і стаж роботи Учасників не обмежені.
 • Кожен Учасник зобов'язаний:
  - До 25 березня 2020 р подати он-лайн заявку на участь на сайті Фестивалю
  - До заявки прикріпити скан. копію технологічного листа фарбування (бланк додається).
  - До 25 березня 2020 р сплатити організаційний внесок у розмірі 500 грн. за конкурс. Увага! Студенти профільних НЗ беруть участь у Чемпіонаті безкоштовно, за умови надання скан. копії студентського/учнівського квитка
  - Пройти обов'язкову реєстрацію 3 квітня в Оргкомітеті Фестивалю в ЦКМ «КПІ», час реєстрації з 09:00 до 13:00. За запізнення Учасник може бути дискваліфікований!
  - Мати технологічний лист фарбування на робочому місці під час оцінювання робіт. Участь в конкурсі без технологічного листа не допускається!
  - Підготувати модель і привести за лаштунки сцени Фестивалю за 15 хв. до початку оцінювання (не пізніше, ніж о 15:15).
 • Учасник Чемпіонату погоджується з тим, що Оргкомітет Фестивалю публікує конкурсні роботи та підсумки в ЗМІ без узгодження з автором і без виплат винагороди, але, по можливості, із зазначенням прізвища автора

Загальні вимоги до конкурсних робіт
 • Фарбування волосся в конкурсних роботах Чемпіонату виконується тільки професійними фарбами «Estel»
 • Учасник створює цілісний образ (фарбування волосся, стрижка, укладання або зачіска, макіяж, костюм і аксесуари), при цьому увага повинна бути сфокусовано на фарбуванні волосся відповідно до умов обраного конкурсу.
 • Конкурсна робота повинна бути авторською роботою учасника і виконана виключно самим Учасником.
 • У конкурсній роботі оцінюються: професіоналізм і складність роботи, відповідність модним тенденціям, гармонійність і естетичність створеного образу, оригінальність ідеї.

Вимоги до конкурсних робіт по кожному конкурсу
 • Конкурс «Креативне фарбування». Фарбування виконується без будь-яких обмежень, допустимі відтінки яскравого креативного напряму. У фарбуванні повинні бути присутніми мінімум 3 кольори, довжина волосся довільна. Стать моделі не має значення.
 • Конкурс «Комерційне фарбування». Фарбування відтінками від 3-го рівня глибини тону (УГТ) і вище. Допускається разноуровневое фарбування в діапазоні трьох тонів: наприклад, основний тон - 5-й УГТ, а блоки або пасма максимум 8-го УДО. Допускається використання не більше 3-х кольорів. Стать моделі не має значення.
 • Конкурс «Весільне фарбування». Фарбування повинна бути ніжним, в світлих відтінках (від 7-го рівня глибини тону і вище). Стать моделі: жіноча. Вихідні дані натуральної та косметичної бази не можуть бути нижче 7-го УГТ

Нагородження, призи та перспективи
 • Переваги від участі в Чемпіонаті: здобуття чемпіонського звання або титулу; підвищення професійного іміджу і статусу; набуття досвіду; кар'єрне зростання, збільшення клієнтів і підвищення вартості своїх послуг.
 • Церемонія нагородження всіх Учасників проходить на сцені в той же день під час вечірньої шоу-програми «Fashion Evening». Нагородження Учасників Чемпіонату проходить спільно з дефіле моделей, які представляють конкурсні роботи. У глядача є можливість побачити роботи всіх учасників, роботи переможців і тих, хто їх створював.
 • Всі Учасники отримують офіційний Диплом Чемпіонату і престижне звання «Дипломант Чемпіонату «Estel Color».
 • Переможці конкурсів (перше, друге і третє місця для кожного конкурсу окремо) отримують призові Дипломи, нагороджуються Кубками, знижковими сертифікатами від КАПМ та подарунками від компанії "ЕSTEL".

Жюрі
 • Професійне журі призначається Організаторами Чемпіонату. До складу журі входять компетентні висококваліфіковані фахівці перукарського мистецтва, провідні технологи і експерти, топ-стилісти, Чемпіони, майстри міжнародного класу, тренд-стилісти, провідні викладачі та тренери, відомі дизайнери.
 • Журі оцінює кожну роботу за такою системою: мінімальний бал - 16, максимальний бал - 30. За недотримання умов Чемпіонату члени журі можуть призначати штрафні бали (максимум 5 балів). Протокол оцінок кожен член журі здає Відповідальному секретарю Рахункової комісії, що знаходиться в залі проведення конкурсу для винесення результативного балу. Призові місця визначаються тільки шляхом математичного підрахунку балів, без «дорадчих кімнат».

Додаткова інформація.
 • На Фестивалі «Кришталевий Ангел» заборонено використання чорних крил, культової, релігійної, політичної, військової та іншої символіки, яка суперечить етичним нормам і концепції Фестивалю. Організатори Фестивалю мають право не допустити до участі осіб, які порушили це правило.
 • Умови Чемпіонату «Estel Color» є авторською розробкою творчого колективу компанії «ESTEL» і Київської Академії перукарського мистецтва. Несанкціоноване копіювання, відтворення переслідуються згідночинному законодавству.
Нижче наведені роботи для натхнення, але без прав на ідентичне фарбування
Креативне фарбування: Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color» Комерційне фарбування: Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color» Весільне фарбування: Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Офіційна сторінка Чемпіонату: www.facebook.com/ESTEL.COLOR.ua
т.м.: (+38 067) 224-79-33

Оргкомітет Фестивалю: (097) 462-45-45 (Viber), (093) 276-59-55, (099) 212-65-57.
E-mail: info@crystal-angel.com.ua Сайт:www.crystal-angel.com.ua

Сайти організаторів Чемпіонату: www.estel.in.ua, www.kapi.com.ua