УВАГА! Проведення XVIII Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Янгол» та Чемпіонату “Beauty CUP of Eurasia» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА КВІТЕНЬ 2021 року! Детальніше… ATTENTION! Holding of the XVIII International Festival «Crystal Angel» and Championship «Beauty CUP of Eurasia» IS POSTPONED TO APRIL 2021. Read more ...

Положення про Гран-прі конкурсної програми Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Янгол»

Гран-прі Фестивалю «Кришталевий Янгол» визначається серед конкурсантів, які беруть участь, як мінімум, у 3-х конкурсах Фестивалю. При цьому Учасник, крім основних заявок на Чемпіонати, повинен заповнити додаткову заявку «На Гран-прі Фестивалю», в якій необхідно вказати три конкурси, які йому зараховуються до заліку на Гран-прі. Переможцем стає Учасник, який набрав найбільшу суму балів в цих 3-х конкурсах.

УВАГА! Для заліку на Гран-прі Учасник може обрати 3 будь-які конкурси, в яких він бере участь, із загального переліку всіх конкурсів Чемпіонатів Фестивалю.

Заявка на Гран-прі приймається до 30.03.2020 у режимі он-лайн через офіційний сайт Фестивалю «Кришталевий Янгол» за посиланням нижче.

Володар Гран-прі отримує Диплом абсолютного переможця конкурсної програми Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Ангел», Кубок Гран-прі та цінний приз. Церемонія нагородження володаря Гран-прі відбудеться під час вечірньої шоу-програми «Grand Final» (2 день Фестивалю, 4 квітня 2020р.)Успіхів та перемог на Фестивалі!
З повагою, Оргкомітет Фестивалю